O Nas

Tworzymy, a nie produkujemy teksty!

Inspirujące  artykuły i wywiady, które czyta się jednym tchem to nasza specjalność.

Jesteśmy doświadczonymi copywriterkami i autorkami popularnych wywiadów z kobietami przedsiębiorczymi, przeprowadzanymi dla colourcode.pl

Tworzymy teksty reklamowe, interesujące wywiady i artykuły na zlecenie, które przyciągają nowych czytelników.

Uwielbiamy ludzi i rozmowy. Dlatego szczególnie lubimy przeprowadzać wywiady.

Wiemy, jak stworzyć wciągający tekst i jak przeprowadzić wywiad, by rozmówca otworzył się i podzielił wartościowymi treściami, w efekcie czego powstaje fascynujący materiał.

Wierzymy, że “Najważniejsza jest ciekawość drugiego człowieka. Prawdziwa, nieskłamana, głęboka ciekawość.”

Do każdego tekstu podchodzimy z największą pieczołowitościa i dbałością o szczegóły. Nie opieramy się na schematach i utartych zwrotach. Każde zdanie jest unikatowe. Pisane wyłącznie dla Ciebie!

Lubimy pisać dla małych i dużych firm. Chętnie stworzymy dla Ciebie teksty reklamowe, wywiady z ekspertem, artykuły na stronę internetową, opisy produktów, eBooki, które pomogą w promocji firmy i wzbogaceniu strony lub portalu.

Wybierz się z nami w podróż w głąb treści!

Nasze słowa wykreują najlepszy i autentyczny obraz Twojej firmy!

copywriter

Anna Rączka

Copywriter, blogerka

„Fascynują mnie słowa skuteczne, unikalne i lekkie – dobieram je i łączę tak, by osiągnąć zamierzony cel.

Uwielbiam niebanalne zlecenia i teksty niemożliwe do napisania. Głęboko wierzę w to, że dobry content to podstawa copywritingu.”

Copywriter, współzałożycielka projektu 2write. Wspiera firmy i portale w działaniach promocyjnych w Internecie, tworząc teksty reklamowe, artykuły tematyczne i inspirujące wywiady, które przyciągają nowych klientów i czytelników. Kocha pisać o ludziach dla ludzi. Specjalizuje się w tematyce lifestyle, przedsiębiorczość, moda, zdrowie. Wierzy w autentyczność w biznesie i spójność działania w zgodzie ze sobą. Gdy na chwilę odrywa się od pisania, podróżuje po świecie, biega, odkrywa nowe przepisy kuchni roślinnej lub relaksuje się, praktykując jogę.

copywriter

Zofia Rysiewicz

Copywriter, blogerka

„Uwielbiam ekwilibrystykę słowną, zabawę metaforami i nowe pisarskie wyzwania. Każde napisane zdanie jest dla mnie ważne.
Nie piszę tekstów ‘o niczym’, bo szanuję czytelnika i jego czas.”

Ścisły umysł i artystyczna dusza. Wierzy, że słowo pisane ma wyjątkową moc zatrzymywania chwili. Z dużą precyzją zamienia interesujące ją fakty i zjawiska w artykuły, opisuje rzeczywistość. Pisanie od zawsze było jej pasją, w której obecnie realizuje się zawodowo. W wywiadach zadaje dociekliwe i wymagające pytania. Wyznaje zasadę, że w życiu jest coś więcej do zrobienia niż tylko zwiększać jego tempo. Zwolenniczka slow life, zdrowego i ekologicznego stylu życia.  Kiedyś zapalona podróżniczka, dzisiaj każdy wywiad, spotkanie z nową osobą traktuje jak kolejną przygodę. Copywriter, blogerka, dumna współautorka projektu 2Write oraz Colour Code

Jakiego tekstu potrzebujesz? Napisz do nas już dziś.