Rekomendacje

O branży coachingowej wszyscy mówią podobnie. Marzyłam o wywiadzie, który pokazałby coaching taki jaki jest. Bez przekolorowywania, bez nadawania dodatkowego sensu temu zawodowi. Jest to szczególnie trudne, kiedy rynek rozwoju osobistego poszedł w stronę pewnej mody na sukces, mody na powielanie “schematów działania, które gwarantują sukces”. Tym trudniej, że takie działania nazwane zostały coachingiem, choć nim nie są. Nie łatwo jest pokazać normalność tego zawodu. Marzłam o tym, aby ktoś uchylił kurtynę mitów o Coachingu i zobaczył kuluary tego zawodu, odważył się to pokazać i nazwać. I nastąpiło dla mnie coś niezwykłego. W tej zwykłości Anna Rączka znalazła wartość. Potrafiła o to zapytać i ukazać. W ten sposób powstały trzy wywiady, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ich popularność sięgnęła fantastycznych wyników. Zainteresowanie czytelników okazało się tak ogromne, że pojawiły się prośby o kolejne teksty ze mną. Kolejne portale proszą o te wywiady. Ciągle jestem pod wrażeniem tego co się stało. Ania ma pasję, wrażliwość, profesjonalizm, świetną intuicję i widać, że kocha to co robi. Jej wywiady nie są zwyczajne. Każdy z nich jest zaproszeniem do nowej historii. … I te wywiady pozostawiają w czytelniku coś niewytłumaczalnego. Słyszałam o czytelniczkach, które się wzruszały, dziękowały, że ktoś powiedziało tym co mają w sercu. Znajdźcie kogoś takiego na rynku! Nie ma. Przynajmniej ja nie spotkałam. Tu nie chodzi o zwykły marketing. To nowa kategoria usług na rynku. A wyniki. Dostałam po tych wywiadach sporo bardzo ciekawych propozycji biznesowych.
Aneta Michno Praktycznie Dla Biznesu
2write to fantastyczne kobiety, pełne energii i otwarte na innych ludzi! Promują przedsiębiorczych ludzi w kreatywny i niestandardowy sposób. Pomagają, wspierają i potrafią wysłuchać drugiego człowieka. A co najważniejsze, wykonują swoją pracę profesjonalnie. Dziękuję Wam bardzo za przeprowadzenie i napisanie rewelacyjnego wywiadu!
Paulina Kawa Life Roots

Polecam współpracę z 2write. Dobra atmosfera podczas pracy, umiejętnie zadawane pytania do wywiadu i ciekawe podsumowanie tematu co przełożyło się na zainteresowanie i ruch na mojej stronie.

Anna Orzeł Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł

Współpraca z 2write okazała się bardzo produktywna. Dziewczyny przygotowały artykuł tematyczny, który bardzo dobrze prosperował w sieci, dzięki czemu zdobyłyśmy sporo nowych zleceń. Zespół 2write jest niezwykle sumienny i potrafi pracować pod presją czasu. Cenię go za indywidualne podejście, talent oraz niezwykłe wyczucie estetyczne. Polecam.

Bożena StrózikPracownia Dekoratorska ORNER